Binnen 2 werkdagen bezorgd
  Nú bestellen is dinsdag a.s. in huis
  Als cadeau laten bezorgen
  Vanaf 99,- gratis gratis bezorgd
  Betalen via je eigen bank of ná ontvangst

Prima

beoordeling

Snelle en correcte levering. De boekjes vind ik nuttig want je kan altijd nog terugvinden welke wijnen je al eens hebt besteld. Dit keer waren het Cypriotische rode wijnen waarvan ik er pas één heb geopend, en die was lekker bij een maaltijd met lamsvlees!

Jos van Aken

Mijn aanrader: Zambartas Maratheftiko


Bekijk alle meningen van onze klanten >>

Wijn van Quinta do Zambujeiro

Quinta do Zambujeiro mag dan een relatief nieuwe speler op de Portugese markt zijn, haar reputatie als een van de beste Quinta's van het land is inmiddels gevestigd.

quinta do zambujeiro wijn

In 1998 werd het wijnhuis met de 30 hectare wijngaarden gekocht door een Zwitser en die had een duidelijk doel voor ogen: wijnen maken die tot de top van Portugal behoren. Dat doet de quinta vooral van typisch Portugese druiven als Castelão, Touriga Nacional, Touriga Franca, Trincadeira, Aragonez (Tempranillo) en Alicante Bouschet.

Aan het roer staan twee gerespecteerde wijnmakende broers: Philippe en Alain Bramaz. Ze maken hun wijnen in kleine oplages, om de exclusiviteit te garanderen. In een indrukwekkende, maar moderne stijl. Ze worden gelagerd op de beste Franse eikenhouten vaten in de eigen kelders van de quinta. De wijn wordt niet gefilterd.

© AndereWijn 2008 - 2026 Teksten of beelden mogen niet zonder onze toestemming worden hergebruikt.